Архив / RSS / 04 апреля 2020г.
Вигідні умови навчання в польських ВНЗ

Вигідні умови навчання в польських ВНЗ

Общество 2017-12-29 09:37:17

Якісна освіта в польських ВНЗ за допомогою Центру «UP-STUDY»

Вигідні умови навчання в польських ВНЗ надає центр «UP-STUDY»

Отримати хорошу і перспективну роботу в європейських країнах неможливо без якісної вищої освіти. Прекрасні умови для навчання та здобуття необхідних знань надають польські ВНЗ. Тут готують фахівців в самих різних сферах, як гуманітаріїв, так і технічних спеціалістів. Щоб потрапити до кращих інститутів та університетів Польщі, можна скористатись вигідними пропозиціями, які пропонує «Центр польської освіти UP-STUDY». На офіційному сайті цієї організації http://up-study.net/ кожен майбутній студент зможе знайти різноманітну інформацію про умови вступу та навчання.

Абітурієнтам не потрібно чекати доки розпочнеться вступна кампанія в Україні. Навчання в іноземній державі потребує більш ґрунтовної підготовки. Необхідно заздалегідь потурбуватись про різноманітні документи та дозволи, котрі мають бути передані у відповідні консульські структури та до вищих учбових закладів. Протягом останніх років на 40% спеціальностей найбільш популярні виші Польщі завершали набір українських студентів вже у січні. Тому готувати вступ до польських навчальних закладів через Центр «UP-STUDY», потрібно якомога раніше. Всі, хто подає свої папери завчасно, отримують суттєві пріоритети при розгляді документів.

Звертаючись за допомогою до цієї організації наші співвітчизники зможуть не тільки скористатись її високоякісним сервісом. Абітурієнти мають можливість виграти один з десятків стипендіальних грантів, що дозволяють отримати освіту в найкращих ВНЗ Польщі на максимально вигідних умовах. Такі гранти допоможуть сплатити до 50% суми за навчання в університетах Варшави, Вроцлава, Кракова, Лодзя чи Щецина.

В «UP-STUDY» пропонують зручні пакети обслуговування, котрі дозволяють кожному майбутньому студенту обрати найбільш привабливий варіант. Скориставшись послугою «Все включено», клієнт отримує повноцінну підтримку у підготовці документів, оформленню перекладів, апостилізації, легалізації, візовому супроводу та організації самого від'їзду. Після прибуття у Польщу абітурієнти користуються сервізами цієї компанії, починаючи з підбору житла і допомоги у отриманні Карт тимчасового перебування, до різносторонньої інформаційної та юридичної підтримки на протязі 3 років. Програми супроводу надаються у Польщі всім клієнтам Центру «UP-STUDY» на безоплатній основі.

Користуючись послугами такої професійної організації, українці мають прекрасні можливості для отримання якісної освіти європейського рівня.
Егор Петров, обозреватель «Наш Век»

Все права защищены. Использование материалов wek.com.ua разрешается только при условии ссылки на wek.com.ua
Редакция оставляет за собой право не соглашаться с мнением авторов.
Письма в редакцию: wek2000@ukr.net . Разработка сайта : Need4Site.Net Новый сервер
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Статьи партнеров