Що представила Рівненщина на форумі в Гданську, куди не поїхав Зеленський (ФОТО/ВІДЕО)

Ставка на Гощу?

Конференція з питань відновлення України (URC 2026) відбулася у польському Ґданську 25–26 червня 2026 року й, за деякими оцінками, пройшла непогано, а за іншими – не так, щоб і добре.

Бо, через конфлікт із Навроцьким президент України – сам на цю конференцію не приїхав, чим досить сильно підважив і її статус, і можливості.

Тим часом, серед іншого, на згаданій конференції була представлена Рівненська область.

 

От, зокрема, що розповів нашому кореспонденту – директор Агенції регіонального розвитку Рівненської області – Андрій Людвічук:

17 ПРОЕКТІВ – ПРЯМА МОВА:

– Ми приїхали з сімнадцятьма проєктами з різних громад: підібрали ті. Які є найбільш презентабельними для міжнародних донорів, інвесторів, всіх інших.

 

Маємо 6 проєктів, це – Індустріальні парки, решта – закцентовані переважно на соціальну сферу.

 

Найцікавішим, напевно, є «Квартал відродження» в Гощі.

 

Якщо говорити про результати конференції, то ми отримали дуже велику кількість контактів, які будемо опрацьовувати.

 

Досвід минулого року показує, що участь у таких заходах є дуже продуктивною.

На фото: Микола Панчук (Гоща) та Ольга Стецюк (Острог)

Гоща: «Найбільший проєкт – квартал відродження для переселенців»

Микола Панчук – голова Гощанської ОТГ, якого ми теж бачимо на відео, зокрема зазначає:

– Найбільший, наймасштабніший проєкт – це якраз будівництво кварталу відродження у нас в громаді.

 

Це наше соціальне житло. Люди з Бахмута і з багатьох населених пунктів України, ті, що, на жаль, втратили своє майно, свої території, сьогодні розкидані по всій Україні.

 

Тому ми пропонуємо унікальний проєкт: орієнтовна вартість –150 мільйонів євро. 

Джерело

Новини Рівного